Zmieniliśmy się dla Ciebie...

Ponad 60 lat doświadczenia.

Nurkuj z Nami już teraz!

Partnerstwo IDA w Polsce

Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo na wodzie!

Aktualności

Czerwcowy weekend z nurkowaniem…

Dużymi krokami zbliża się czerwcowy długi weekend. Przed nami kolejne fantastyczne dni nurkowania, które dadzą szansę na podniesienie swoich kwalifikacji, odbycie nurkowań na zaliczenie, przejście szkolenia tematycznego z instruktorem, wykonanie pierwszego zejścia pod wodę w sezonie lub po prostu będą dobrą zabawą pod wodą..

Długi weekend to także możliwość przeżycia niesamowitej przygody dla tych, którzy jeszcze nigdy nie mieli okazji zejść pod wodę w akwalungu. Szykują się bowiem nurkowania w tandemie z Instruktorem. Jest to, w zależności od wybranej opcji, jednorazowe bądź dwukrotne zejście pod wodę w akwalungu pod okiem instruktora, z poprzedzającym je wprowadzaniem teoretycznym. Oczywiście w ramach usługi wykonamy pamiątkowe zdjęcia i nagrania ;)

Czerwcowy weekend to również kolejna szansa na rozpoczęcie kursu na pierwszy lub kolejny stopień nurkowy na wodach otwartych.

Pamiętaj - starujemy już 19 czerwca, a kończymy 23 czerwca. Przed nami aż 5 fantastycznych dni nurkowych!

Jak się z nami skontaktować?
To proste! Zadzwoń pod nr tel. 515 493 999
lub wyślij wiadomość Messengerem na stronie FB lub też skontaktuj się na  kontakt@delfinpoznan.pl

Dodatkowo informujemy, że wszystkie plany nurkowe możecie śledzić w terminarzu na naszej stronie internetowej w zakładce Kalendarz.

Znajdziecie tam informacje o zbliżających się wydarzeniach, ich miejscu i czasie. Poszczególne daty możecie automatycznie zapisać w swoich terminarzach, tak żeby nic Wam nie umknęło.

Kalendarz będzie na bieżąco aktualizowany, dlatego zachęcamy Was do jego śledzenia, a przede wszystkim do uczestniczenia w zaplanowanych wydarzeniach ;)

 ____________________________________________________________

Przy okazji przypominamy, że szybkimi krokami zbliża się termin nurkowania Wrakowo – Morskiego na Helu. Ceny są bardzo dobre, a pogoda zapowiada się wyśmienicie, musimy się jednak pośpieszyć z rezerwacjami łódki i hotelu. Pogoda gwarantowana ;)

Zabawa na wrakach rozpoczyna się w piątek, a kończy w niedzielę, ale równie dobrze można do nas dołączyć tylko w sobotę i niedzielę.

Przemyślcie temat i dajcie znać ponieważ musimy podjąć decyzję i utrzymać rezerwację, albo z niej zrezygnować w przypadku gdy nie będzie chętnych na wyjazd......