Zmieniliśmy się dla Ciebie...

Ponad 60 lat doświadczenia.

Nurkuj z Nami już teraz!

Partnerstwo IDA w Polsce

Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo na wodzie!

Aktualności

Świąteczne Spotkanie

Tradycją klubu LOK DELFIN jest organizowanie w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia spotkania dla wszystkich płetwonurków, morsów, sympatyków i ich rodzin z Poznania i okolic.

Spotkanie pt. Gwiazdorek jest pomysłem na spędzenie czasu na świeżym  powietrzu po dwóch dniach spożywania świątecznych potraw, a uczestnicy mogli zażyć trochę ruchu.

W tym roku chętnych do nurkowania w jeziorze Kiekrz było aż(!) dwóch płetwonurków z klubu PTTK Akwanauta, a  przybyli goście obserwowali  nurkujących Cezarego i Antoniego.

Pomagali im w przygotowaniu sprzętu do nurkowania a później  w jego zwiezieniu do bazy. W roku 2018  nurkowanie świąteczne było bardziej udane co jest udokumentowane na stronie www.delfinpoznan.pl ale jak to często bywa – raz tak raz wspak. Pozostali uczestnicy nie narzekali na brak zajęć: jedni spacerowali , jeździli na hulajnodze, spacerowali ze swoimi czworonogami i młodymi pociechami, inni zaś wspominali mijający rok i oglądali filmy z odbytych wypraw murkowych popijając przygotowanego grzańca.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie w tak sympatycznym gronie, a chętnych do nurkowania będzie więcej !

Wszystkim życzymy pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2020 a nurkującym :”tyle wyjść ile wejść” !:)  

 

Poznań 29. grudnia 2019 r.

Andrzej Ratajczak