Zmieniliśmy się dla Ciebie...

Ponad 60 lat doświadczenia.

Nurkuj z Nami już teraz!

Partnerstwo IDA w Polsce

Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo na wodzie!

Aktualności

Długi Czerwcowy Weekned

Nurkowania i Szkolenia idą pełną parą, a weekendowi kursanci z podstawowego kursu OWD ciężko pracowali, aby uzyskać swoje pierwsze uprawnienia do nurkowania. Na szczęście nie brakowało dobrych humorów i uśmiechów na twarzach. I tak - kolejni kursanci zaczynają przygodę, inni kończą kurs i szykują się na głębsze nurkowania lub szkolenia specjalistyczne.


Nurkujemy intensywnie, szkolimy się, udoskonalamy umiejętności i czerpiemy garściami z tego co daje nam ten sport. Ciągle coś się dzieje, wszędzie nas pełno i nie marnujemy żadnego dnia w tym słonecznym sezonie.

Kliknij zdjecie i zobacz sam :)


A Tobie jak minął weekend?


Jeśli nadal rozważasz rozpoczęcie kursu to przestań to robić i przejdź do działania! Pozytywnie zakończony kurs pozwoli Ci bezpiecznie nurkować nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Jeżeli posiadasz już uprawnienia zgłoś się na nurkowania doskonalające lub specjalistyczne kursy nurkowe niezbędne do podniesienia posiadanego stopnia nurkowego. Dla członków klubu mamy specjalne zniżki, dlatego zapraszamy chętnych do wstępowania w szeregi Delfina.


Jesteśmy w stanie dostosować rozkład zajęć na miarę indywidualnych potrzeb i nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Nawet jeśli nie potrafisz dobrze pływać, a i wiek nie jest ważny - mamy rozwiązania dla młodszych i tych starszych.
Nie pozwól żeby niesamowite wrażenia przeszły Ci koło nosa. Wykorzystaj letnie miesiąca na maxa!

Nie jesteś pewien? A co powiesz na Intro? Tylko do końca lipca Intro z Delfinem w obniżonej cenie! O szczegóły pytaj w wiadomości prywatnej, telefonicznie, bądź mailowo Warto skorzystać z wakacyjnych promocji

Nie zazdrość innym, niech oni zazdroszczą Tobie :)

Potrzebujecie więcej powodów, dla których warto ukończyć kurs w suchym skafandrze? Odwiedźcie nas na naszym Fanpage na FB :)

https://www.facebook.com/delfinpoznan/