Zmieniliśmy się dla Ciebie...

Ponad 60 lat doświadczenia.

Nurkuj z Nami już teraz!

Partnerstwo IDA w Polsce

Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo na wodzie!

Aktualności

Honorowy Prezes Klubu

Andrzej Ratajczak, który nieprzerwanie od 1995 roku piastował stanowisko Prezesa Poznańskiego Klubu Płetwonurków Delfin, a którego kadencja wygasła w tym roku, postanowił ponownie nie kandydować na w/w stanowisko.

W tym miejscu chcielibyśmy Ci Andrzeju złożyć ogromne podziękowania za dotychczasową, długoletnią pracę i serce, które włożyłeś w tworzenie i rozwój Klubu. Dziękujemy za coroczne wspaniałe Poznańskie Jajo Wielkanocne, zorganizowane szkolenia, Zjazdy Członkowskie IDA i wszystkie inne wspólne imprezy oraz wspólnie spędzany czas.

Przy tej okazji chcielibyśmy również zacytować Twoje słowa wypowiedziane podczas 50-lecia Klubu:

„Jeśli miałbym czegokolwiek życzyć naszemu „Delfinowi”, to właśnie tego, by istniał, bo potrzebny jest nam, a także tym, którzy za rok lub dwa odkryją piękno sztuki nurkowania. Wtedy, podobnie jak kiedyś założyciele Klubu, będą potrzebowali pomocy, by móc rozwijać swoją pasję. Jestem pewien, że pomoc tę znajdą zawsze wśród nas, w klubie „Delfin”.

Nawiązując do Twoich słów – potrzebujemy Klubu, ale potrzebujemy również opoki jaką zawsze dla nas byłeś. Mamy więc nadzieję, że dalej, już jako Honorowy Prezes Klubu, będziesz aktywnie działał i nie zostawisz nas samych.

Liczymy, na Twoje wsparcie w działaniach Klubu, bo wierzymy, że dzięki temu Delfin będzie trwał i będziemy płynąć w odpowiednim kierunku.

Przy tej okazji chcielibyśmy również poinformować, że w tegorocznych wyborach, członkowie Klubu wybrali nowy Zarząd. Głosami naszych członków dokonaliśmy następującego Wyboru:

1. Prezes Zarządu – Jacek Nowak

2. Wiceprezes, członek Zarządu – Jan Herkt

3. Wiceprezes, członek Zarządu – Rafał Talarski

Gratulujemy nowemu Zarządowi!

Życzymy wytrwałości w dążeniu do dalszego rozwoju Klubu, wzmacniania jego potencjału i pozycji w nurkowej przestrzeni. Liczymy na gotowość do współpracy i angażowanie się we wspólne inicjatywy wszystkich członków Klubu.

Powodzenia Koleżanki i Koledzy!