Zmieniliśmy się dla Ciebie...

Ponad 60 lat doświadczenia.

Nurkuj z Nami już teraz!

Partnerstwo IDA w Polsce

Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo na wodzie!

Aktualności

Wigilia 2021

Poznań 14 grudnia 2021r

Tak  jak w poprzednich latach również w tym roku w dniu 11.12. br. odbyło się spotkanie  członków oraz sympatyków Klubu LOK Delfin z okazji Świąt Gwiazdkowych. Złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia przede wszystkim ZDROWYCH i SPOKOJNYCH ŚWIĄT w tych  trudnych czasach spowodowanych pandemią światową.

W bazie Klubu w Kiekrzu zebraliśmy się o godz.17:00, przy cieple kominka, oświetlonej choince, wspominając wyjazdy oraz szkolenia nurkowe w mijającym roku i planując przyszły rok 2022.

Jadła i napitku nam nie zabrakło bo zadbali o to goście uczestniczący w spotkaniu oraz Prezes Jacek Nowak. Jednak z powodu gwałtownego wzrostu zachorowań na covid-19 wielu członków i sympatyków znalazło się na przymusowej kwarantannie, niektórzy nie pojawili się z innych powodów,  tym samym nasze tradycyjne spotkanie odbyło się w znacznie pomniejszonym gronie.Ale za to przybyli po latach starzy członkowie naszego klubu : Iwona Lester i Grzegorz Dębiński, Cezary Ruszkowski oraz gość kolega prezes Andrzej Kaczmarek z Klubu MANTA-Nowa Dęba.


Sprawozdawca „bałaganu”

                                                                                                

Andrzej Ratajczak