Zmieniliśmy się dla Ciebie...

Ponad 60 lat doświadczenia.

Nurkuj z Nami już teraz!

Partnerstwo IDA w Polsce

Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo na wodzie!

Aktualności

36 Jajo Wielkanocne

PKP LOK „DELFIN” 36 Jajo Wielkanocne !!

BZW, POR LOK współuczestniczyli w organizacji 36. Poznańskiego Jaja Wielkanocnego, którego organizatorem w Lany Poniedziałek był Poznański Klub Płetwonurków LOK DELFIN. Przygotowania do corocznej imprezy trwały kilka tygodni. W tym roku Klub uzyskał pomoc finansową od Miasta Poznania oraz Kolegi Zygmunta Adamskiego zaś od firm Steelpress SPP i Medkon klub otrzymał nagrody rzeczowe dla wręczenia zwycięzcom poszczególnych konkurencji sportowych.

Impreza odbyła się wg ustalonego programu: powitanie przybyłych gości i uczestników, następnie odbyło się tradycyjne dzielenie się jajkiem w wodzie, pod wodą przez morsów, morso - płetwonurków oraz płetwonurków. Odbyły się biegi w jeziorze w strojach kąpielowych z atrapą jaja! Ewenementem w tym roku było uczestnictwo w biegu w większości pań, które zdominowały startujących mężczyzn i zdobyły trzy miejsca pucharowe. Prowadzone były gry i zabawy dla dzieci: slalom z jajkiem na kopyści, malowanie pisanek.

Można było podziwiać budowę modeli zdalnie sterowanych jak i modeli klejonych a na kolejnych przygotowanych stanowiskach była wystawa sprzętu żeglarskiego, nurkowego. Dużym zainteresowanie cieszyło się stanowisko strzeleckie, które okupowała płeć piękna.

Około godz. 14:00 przystąpiono do wręczenia pucharów oraz upominków rzeczowych za zwycięstwo w poszczególnych konkurencjach. Wszyscy uczestnicy imprezy zostali poczęstowani tradycyjną grochówką z wkładką.

Zarząd Klubu LOK Delfin, dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia 36.POZNAŃSKIEGO JAJA WIELKANOCNEGO:

PTTK Akwanauta, Centrum Nurkowa NAUTIKA, Morsy Swarzędz, Morsy RAZEM MINUS, AQUAPOS, Kluby LOK:  Jaskółka, PKM radio-jachting, PKM, KŻR Snajper, KŻR Jastrząb, KŻR Commando Luboń oraz Wielkopolski Zarząd Wojewódzki, Poznańska Organizacja Rejonowa LOK.

 

Za Zarząd POR LOK

Andrzej Ratajczak