Zmieniliśmy się dla Ciebie...

Ponad 60 lat doświadczenia.

Nurkuj z Nami już teraz!

Partnerstwo IDA w Polsce

Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo na wodzie!

Aktualności

Nurkowanie Wrakowe-Morskie na Bałtyku

Planujemy nurkowani wrakowe na Bałtyku w dniach od 06 do 09 czerwca 2019.  W trakcie wyjazdu jest możliwość zaliczenia kursu nurkowania na wrakach zgodnie z wymaganiami IDA/CMAS. Jest to doskonała okazja do zdobycia dodatkowych uprawnień niezbędnych do dalszego rozwoju umiejętności nurkowych. Wyjazd jest również okazją dla płetwonurków z niższymi stopniami do odbycia dodatkowych nurkowań doskonalących.


Wymagania: aktualne badania do nurkowania, uprawnienia od P1/CMAS* w górę….. Nurkowania będą dobierane indywidualnie do posiadanych kwalifikacji oraz ilości odbytych nurkowań w sezonie. Zapewniamy instruktorów dla osób z mniejszym doświadczeniem podczas zejścia pod wodę.

Sprzęt: możliwość wypożyczenia w klubie po wcześniejszej rezerwacji, sprzęt indywidulany do nurkowania według wymagań IDA/CMAS. Sprzęt specjalistyczny i ratowniczy zapewnia klub.

Nurkowanie będzie odbywać się ze statku lub łodzi w zależności od ilości osób. Dostępne będą dwa warianty łodzi.

  1. 14-osobowa łódź o długości 11.5m, wyposażona w 2 silniki po 200km każdy. Na pokładzie znajduje się sonar boczny i sprężarka. Dostęp do toalety i kuchni. Ogrzewana.
  2. Jednostka o dł. 21 m, Na pokładzie znajduje się sprężarka. W pełni wyposażony kambuz. Messa. Dwie toalety z prysznicem gorącą wodą.

Ilość zejść pod wodę:

  • 2-3 nurkowania w dniu 07 czerwca,
  • 2 -3 nurkowania 08 czerwca,
  • 1-2 nurkowanie w dniu 09czerwca. 
Dokładny plan nurkowania zostanie stworzony po zamknięciu listy uczestników.

Koszt uczestnictwa to około 800 – 950 zł w zależności od ilości osób. Koszt nie obejmuje wyżywienia. Dodatkowy Koszt kursu wrakowo-morskiego: 450 zł

Zapisy na wyjazd wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 300 zł oraz rezerwacje sprzętu lub dodatkowe pytania kierować do kolegi instruktora Bogdana 515493999, kontakt@delfinpoznan.pl