Zmieniliśmy się dla Ciebie...

Ponad 60 lat doświadczenia.

Nurkuj z Nami już teraz!

Partnerstwo IDA w Polsce

Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo na wodzie!

Aktualności

Wigilia 2019

W tym roku odbyło się w pamiętną rocznicę stanu wojennego w dniu 13 grudnia o godz. 17:00 w bazie Klubu Delfin. Na świąteczne spotkanie przybyli sympatycy oraz członkowie Klubu z rodzinami, przynosząc na stół różne smakołyki zakupione lub przygotowane własnoręcznie.

Po złożeniu sobie wzajemnie życzeń i przełamaniu się opłatkiem z okazji zbliżających się świąt przystąpiliśmy do konsumowania dań znajdujących się na stole świątecznym. Był czas na wspomnienia z minionych lat oraz odbytych wypraw nurkowych w kraju i zagranicą.

Niestety czas płynie, a nam lat i doświadczenia życiowego przybywa! Naszym młodszym członkom rodzą się dzieci i powiększają im się rodziny, przybywa obowiązków. Jak zwykle planowane były już przyszłoroczne zagraniczne wyprawy nurkowe przez klubowego podróżnika Pawła  Jeśko. Wierzcie mi, że pomysłów ma wiele, potrafi  załatwiać wszystkie sprawy z biurem podróży i bazami nurkowymi. W zeszłym  i w tym roku zorganizował klubowe wyprawy nurkowe do Marsa Alam. Paweł ma jeszcze jedną pasję, którą jest dokumentowanie historii z nad wody i z pod wody przy pomocy filmów i zdjęć, które są dostępne dla zainteresowanych.

Przywitaliśmy z radością przybyłego na opłatkowe spotkanie po chorobie  sympatycznego i zawsze pomocnego Włodka Lewandowicza (WŁODASIE), brak było długoletniego członka klubu Stefana Ryszczyńskiego, który reperował? [ rujnował ;) ]  zdrowie w sanatorium.

Do późnych godzin trwało nasze okolicznościowe spotkanie w miłej i sympatycznej atmosferze. Wcześniej musieli nas pożegnać Kasia i Paweł Kucza z rodzicami Grażyną i Wojciechem Foksowicz, gdyż rodzice i dziadkowie musieli utulić do snu swoje małe córeczki, wnuczki: Viktorię i Martynkę. W ich miejsce przybył spóźniony Marek Konieczka z wesołą żonką Iwonką.

 

Poznań 14.grudnia 2019 r.

Andrzej Ratajczak